Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Stará láska nehrdzavie: Nežnosti Jágra a Borhyovej! - Škandál ! Woman

Stará láska nehrdzavie: Nežnosti Jágra a Borhyovej!

Slávny hokejista Jaromír Jágr (47) sa prvýkrát od rozchodu so svojou priateľkou Veronikou Kopřivovou (28) ukázal v spoločnosti – a ihneď sa okolo neho začali točiť krásne ženy. Predovšetkým teda jedna: Jeho bývalá láska, moderátorka hlavného spravodajstva TV Nova Lucie Borhyová (41).

Vďaka tomu, že Jaromír Jágr oficiálne priznal koniec vzťahu s mladou modelkou Veronikou Kopřivovou, o ktorom sa už dlhé mesiace špekulovalo, oficiálne sa stal najžiadanejším “starým mládencom” v českom šoubiznise.

Niet divu, že o neho bol na oslave osemdesiatych narodenín Karla Gotta (80) náramný záujem, po jeho boku sa počas večera vystriedala napríklad moderátorka Daniela Písařovicová (40), herečka Eva Holubová (60) či Lucie Borhyová. A práve toto stretnutie bolo ľahko pikantné – práve s ňou totiž pred mnohými rokmi prežil veľmi divokú a živočíšnu romancu.

V Divadle Na Jezerce sa Jágr s Borhyovou privítal bozkom a potom sa vydržali veľmi dlho rozprávať. Na prvý pohľad bolo vidieť, že sa obaja skvele bavia, neustále sa na seba široko usmievali a nenápadne aj dotýkali.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk