Škandalózna Nicki Minaj oznámila koniec kariéry! Dôvod vás zaskočí!

… sa za svojho vyvoleného vydá až po tom, čo vydá novú platňu. O plánovanom tehotenstve vtedy tiež nepadlo ani slovo, koniec koncov v odhalených kostýmoch by jej požehnaný stav bolo vzápätí veľmi ťažké skryť, a nový album tiež zrovna nečaká na vydanie, a preto mnohí jej fanúšikovia dúfajú, že ide len o ďalší speváčkin svojrázny žart.

Nicki, držiteľka šiestich cien American Music Awards, piatich MTV Video Music Awards a desiatich nominácií na Grammy, si pritom v auguste zmenila na sociálnych sieťach meno na “pani Pettyová”, teda len rok po tom, čo s registrovaným sexuálnym deviantom začala žiť.

Tento muž, známy pod prezývkou ZOO, sa dá mimochodom považovať bez preháňania za nepoučiteľného recidivistu. Trestaný bol celkom dvanásťkrát, okrem iného bol usvedčený zo znásilnenia šestnásťročného dievčaťa a odsedel si dokonca aj vraždu prvého stupňa.

Zdá sa preto takmer neuveriteľné, že práve takýto človek očaril bohatú umelkyňu natoľko, aby mu chcela dať deti … Ovšem nehovorí sa snáď, že láska je slepá?

FOTOGALÉRIA:

Zdrojblesk