Sanel nebude vyrastať sám, prezradila nadšená mamička Jasmina

V tomto prípade však nejde o Jasminino druhé tehotenstvo, ale o jedno veľké priateľstvo, ktoré sa prenieslo z generácie na generáciu. Jasminina kamarátka má totiž rovnako starého chlapčeka, ako je Sanel. Chlapci teda budú vyrastať spolu a Jasmina je z toho naozaj nadšená.

Manželka jej dobrého kamaráta otehotnela v rovnakom čase ako Jasmina a termín mali obe mamičky v rovnaký deň. Aby toho nebolo málo, páry sa aj v rovnakom čase zasnúbili.

Jasmina je z takej zhody okolností viac ako nadšená a ako je jej zvykom, radosť neskrýva. “Keď sme sa s Paťom zasnúbili, druhý deň, v mojej milovanej Tuzle sedím v reštaurácii a volá mi Bebe: Jasmina, počúvaj, sme v Srbsku a včera som požiadal Tami o ruku a ona povedala áno,” začala Jasmina popisovať príbeh ako z červenej knižnice.

“Odpovedala som, že si snáď robí srandu, že ma Paťo tiež včera požiadal o ruku. Aká náhoda! “ Pokračovala Jasmina v rozprávaní.

“S Tami sme v rovnakom čase aj otehotneli a skoro som spadla, keď nám povedali, že majú termín pôrodu presne v rovnaký deň ako my … To sú tak krásne veci v živote. A dnes už tu sú s nami. Náš Sanel a ich úžasný Oliver. Už sa nemôžem dočkať toho malého priateľstva, ktoré máme možnosť tvoriť vďaka tým našim veľkým, “ uzavrela nadšená mamička.

Okrem Olivera bude sa Sanela vyrastať aj syn Jasmininy sestry Alexandry a dcéra Ema ďalšie blízke osoby Razii, s ktorou sa Jasmina pozná odmalička a vníma ju ako člena rodiny.

FOTOGALÉRIA: