Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Rodičia si chceli užiť, bránil im v tom plač ich synčeka: Odporné, čo nasledovalo - Škandál ! Woman

Rodičia si chceli užiť, bránil im v tom plač ich synčeka: Odporné, čo nasledovalo

V britskom Staffordshire sa odohral otrasný prípad, ktorého sa dopustil podnapitý pár. Pri tom, ako totiž dvojica zatúžila po posteľných radovánkach, ju neustále vyrušoval plač prítomného synčeka. Namiesto toho, aby ho ale rodičia utíšili, spravili ohavnosť najhrubšieho zrna.

Luke Morgan a Emma Cole chceli mať pred pár týždňami pod vplyvom alkoholu intímny styk. Na tom by nebolo nič neobvyklé, no vedľa nich ležal v postieľke len 2-mesačný synček Tyler, ktorý hlasno plakal. Nevedno, či potreboval papať, prebaliť alebo volal po maminom náručí, jedno je však isté. Nevinný plač ho napokon stál život.

Polícia a záchranka maličkého Tylera našli ležať na zemi bez známok života. To, v akom stave chlapec skonal, šokovalo všetkých.

Dieťa malo na tele obrovské množstvo rán. Súdny lekár našiel stopy uhryznutia, mnoho dolámaných kostí a úplne zdevastovaný hrudník. Ako informuje zahraničný portál Metro, bolo počuť, ako sa malému Tylerovi pred udusením polámali rebrá a tiež mal na ruke stopy po uhryznutí.

Článok pokračuje na ďalšej strane.