Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
POZOR: Okamžite by ste mali prestať oplachovať surové mäso. Odborníci vám prezradia prečo! - Škandál ! Woman test

POZOR: Okamžite by ste mali prestať oplachovať surové mäso. Odborníci vám prezradia prečo!

Na internete nájdete mnoho článkov, ktoré vás jednoznačne presvedčia o tom, že máte pravdu. Niektoré z informácií, ktoré si prečítate vás môžu naučiť niečo nové, na iné si treba dávať pozor. Článok, ktorý budete čítať teraz vám možno zmení prístup k vareniu a zmeniť môže aj váš postoj.

Centrum pre prevenciu chorôb (z angl. The Centers for Disease Control and Prevention) tvrdí, že umývanie kuracieho mäsa je zbytočnosť. Prečo je to tak?

Mnoho ľudí pred samotným varením kuracie mäso poriadne opláchne. Opláchnuté mäso sa následne vysuší a už ho môžete pripravovať. Takúto formulku nájdete rovnako v mnohých receptoch. Keď sa nad tým zamyslíte, je to aj celkom logické. Na povrchu kuracieho mäsa sa môže nachádzať mnoho baktérií a nečistoty. Okrem toho, z každej strany nás strašia informácie o tom, ako sa ľudia nakazili rôznymi chorobami práve z hydiny.

Na druhej strane, umývanie surového mäsa má aj veľa nevýhod…

Článok pokračuje na ďalšej strane.