Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Počuli ste o zázraku menom Shikakai? - Škandál ! Woman test

Počuli ste o zázraku menom Shikakai?

Máte problém s vlasmi a už Vás unavujú prostriedky, ktoré nemajú žiadny efekt a sú zbytočne drahé? Tak potom je tento článok pre Vás ako stvorený. Jedná sa totiž o plody z rastliny Acacia Concinnna, ktorý pochádza z Indie. Tamojšie ženy a obyvatelia poznajú tento vlasový zázrak už po celé stáročia.

Ide o to, že práve plody tejto rastliny sú veľmi vzácne a ľudia ho začali používať ako šampón do vlasov, pretože po zriedení s vodou začal peniť.

Že ste doteraz o tom nepočuli?

Nuž u nás veru veľmi známy nie je. Ale po celom svete sú vychýrené jeho prípravky na vlasy. Často sa môžete stretnúť s jeho púdrovou konzistenciu. Je to výborný pomocník na vlasové problémy ale aj na každodenné umývanie, pretože vďaka jeho pH je prospešný k pH pokožke hlavy. Navyše Vám uľahčí boj s lupinami a dokonca Vám tento zázrak môže vyliečiť kožné ochorenia a infekcie vo vlasoch.

Je vhodný pre všetky typy vlasov, avšak nemali by ste si ho dávať ak máte veľmi mastné vlasy, odfarbované alebo veľmi platinové blond. Ale ak máte vlasy bez života s tendenciou lámania a vypadávania alebo nadmerne suché, tak je to pre Vás zaručene najlepšia voľba. Veľmi Vám vyživí korienky a vlasovú cibuľku a hneď po umytí budete vidieť, že vlasy budú celkom iste pevnejšie a lesklejšie. A ak si myslíte, že takýto elixír pre Vaše vlásky bude mať nejakú nevábivú vôňu, tak to ste teda na omyle. Táto čarovná výživa pre vlasy ma príjemnú vôňu, ktorá Vám bude pripomínať vôňu sliviek.

A viete čo je na šampóne Shikakai najlepšie?

Že Vám zastúpi celu vlasovú kozmetiku. Ak si kúpite prášok Shikakai, tak Vám bude slúžiť nielen ako šampón, ale aj ako vlasový olej a tiež aj ako už spomínaný zábal do vlasov. A k tomu všetkému budete potrebovať len vodu. Presné postupy na jednotlivé vlasové procedúry sa dozviete na návode k prášku, ktorý si zakúpite. Čiže už nebudete musieť mať plné police v kúpeľni a ani nebudete musieť tráviť hodiny v drogérii či lekárni, vyberaním vhodného šampónu na Vaše vlasy za zbytočné drahé ceny.

No a ak by ste si ho chceli kúpiť a neviete kde?

Určite v obchodoch a oddeleniach so zameraním na Ayurvédsku kozmetiku. Ak by ste si nevedeli rady, tak ujo Google Vám pri hľadaní a riešení problému určite pomôže, pretože ako iste všetky vieme, že o vlasy sa starať musíme, keďže je korunou našej krásy.

zdroj: vlastné foto: pixabay.com