Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Panika v obci pri Šali: Obyvatelia v strachu utekali pred chemickým postrekom! - Škandál ! Woman test

Panika v obci pri Šali: Obyvatelia v strachu utekali pred chemickým postrekom!

V obci Kráľová nad Váhom neďaleko Šale nedávno došlo k stresujúcej situácii akoby vystrihnutej z katastrofických filmov, keď na nič netušiacich občanov bez varovania začali chŕliť chemický postrek.

Po premnožení komárov bola v obci oznámená dezinsekcia formou postreku. Obec o tejto skutočnosti informovala aj na vlastnej webovej stránke. Občania boli doslova šokovaní, keď sa s postrekom bez varovania okoloidúcich začalo podstatne skôr.

,,Z ničoho nič na nás vypustili postrek. Priamo na deti a ľudí. Zasiahlo to asi dvadsať občanov. Nemali sme najmenšiu šancu sa niekde skryť alebo odísť. Boli sme tam s trojtýždňovým dieťaťom a oni to na nás vypustili s tým, že bolo deväť hodín večer a oni v oficiálnej správe hlásili, že s postrekom sa začne o jedenástej. O deviatej prišla dodávka, z ktorej videli všetkých ľudí a napriek tomu to spustili,” vyjadril sa jeden z očitých svedkov.

Článok pokračuje na ďalšej strane.