Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Narodeniny princa Georga (6): Uniklo, čo si želal! Dali by ste to svojim deťom ?! - Škandál ! Woman test

Narodeniny princa Georga (6): Uniklo, čo si želal! Dali by ste to svojim deťom ?!

Prvý syn princa Williama (37) a vojvodkyne Kate (37) oslávil v pondelok šieste narodeniny! Aj napriek tomu, že je princ George (6) tretím následníkom britského trónu, zúfalo sa snaží žiť život ako jeho kamaráti v škole a jeho prianie k narodeninám to len potvrdzuje.

Celá rodinka vojvodov z Cambridge má byť v tejto chvíli na dovolenke na súkromnom tropickom ostrove Mustique, kde prebehla prvá rodinná oslava.

Aby ale boli jeho narodeniny perfektné, jeho rodičia sa rozhodli usporiadať druhú oslavu pre jeho kamarátov priamo v Kensington paláci.

Šesťročný princ George je veľkým milovníkom prírody, a tak sa nie je čomu diviť, že sa práve jeho prianie k narodeninám týkalo zvierat. “Miluje prírodu a stavanie vecí. Takže si prial ďalekohľad, ktorým bude môcť pozorovať vtáčiky, “ prezradil zdroj z kráľovského paláca.

Ďaleko zaujímavejšie je ale princovo druhé želanie, ktoré jasne ukazuje, že v škole nechce zostávať pozadu za svojimi spolužiakmi.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk