Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Monika Bagárová ukázala dokonalú postavu v plavkách. Pohľad pre bohov! - Škandál ! Woman

Monika Bagárová ukázala dokonalú postavu v plavkách. Pohľad pre bohov!

Moniku Bagárovú spoznala široká verejnosť najmä vďaka speváckej súťaži SuperStar, neskôr aj vďaka vzťahu s Benom Cristovaom. Najnovšie krásna tmavovláska randí s MMA zápasníkom Makhmudom “Machom” Muradovom a ako je vidieť aj na jej Instagrame, je viac ako spokojná.

Speváčka Monika Bagárová (25) sa pochválila fotkou z dovolenky v jednodielnych plavkách. Vlna chvály na seba nenechala dlho čakať. Okrem radostných fanúšikov jej krásny vzkaz napísal aj jej priateľ zápasník Makhmud Muradov. S tým je Monika naozaj a šťastná, čo sa prejavuje aj na jej vzhľade.

Monika Bagárová oslávila pred dvoma mesiacmi 25. narodeniny a v jej prípade platí, že čím staršia, tým krajšia. Rómska speváčka bola vždy kočka s perfektnou postavou, teraz sa ale chváli aj poriadnym sixpackom na bruchu.

Je vidieť, že vzťah s uznávaným MMA zápasníkom jej prospieva na duši i tele. Krásna Monika si aktuálne užíva dovolenky v Afrike a na svojom Instagrame sa pochválila dokonalou postavou.

Článok pokračuje na ďalšej strane.