Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Martin sa na Farme psychicky sa zrútil! Jeho BRAT tvrdo zareagoval! - Škandál ! Woman

Martin sa na Farme psychicky sa zrútil! Jeho BRAT tvrdo zareagoval!

Martin Kollár sa stal jedným z prvých sluhov v najnovšej sérii Farmy 11. Fakt, že sa má starať o zvieratá, ho však rozhodil natoľko, že sa pred kamerami psychicky zrútil, za čo ho diváci drsnej šou vysmiali. Mladíkov brat Michal to preto viac nevydržal a poslal im priamy odkaz!

O drsných podmienkach vidieckej šou Farma sa už v druhý deň presvedčil Martin Kollár. 20-ročný mladík z Handlovej sa v dokrútke netajil tým, že v detstve utrpel traumu a dodnes má zo zvierat strach.

Keďže má strach zo zvierat, nebude to pre neho vôbec ľahké. Navyše je veľmi citlivý, nové prostredie a odlúčenie od blízkych ho úplne rozhodilo. V druhej epizóde diváci mohli vidieť, že nie je na tom psychicky najlepšie. No to bola iba malá časť celku.

To, čo sa do finálneho zostrihu epizódy nedostalo, svedčí o Martinovom neľahkom rozpoložení. Musel sa vyplakať na ramene Kristi Dali, najlepšej kamarátky na Farme.

Mladíkov brat Michal to preto viac nevydržal a poslal im priamy odkaz!

Článok pokračuje na ďalšej strane.