Meghan poslala Harrymu dojemné prianie k narodeninám: S novou fotkou ich syna!

Meghan (38) napísala k príspevku krátke, ale dojemné narodeninové želanie. “Želám všetko najlepšie k narodeninám jeho kráľovskej výsosti princovi Harrymu, vojvodovi zo Sussexu! Tvoja oddanosť veciam, na ktorých ti tak hlboko záleží, ma inšpiruje každý deň. Si ten najlepší manžel a najúžasnejší otec pre nášho syna. Milujeme ťa. Všetko najlepšie, “ napísala Meghan ku koláži z fotografií, kde je okrem ostatných fotografií aj snímka malého Harryho s princeznou Dianou.

Najviac však fanúšikov potešila miniatúra fotografie v pravom dolnom rohu. Je na nej Meghan s Archiem v náručí a pred nimi čupí Harry. Roztomilá snímka pochádza z Archieho krstu a doteraz nebola zverejnená.

Fanúšikovia sa nad novo zdieľanou fotkou Archieho rozplývajú. “To je nádhera, nedá sa to slovami opísať,” napísala k príspevku jedna z komentujúcich fanúšičiek.

Okrem fotky s mamičkou princeznou Dianou sa v koláži objavili aj momentky z Harryho prvého dňa v škôlke, z jeho služby armáde alebo z charitatívnej činnosti. Nechýbala ani fotka zo svadby s Meghan.

FOTOGALÉRIA: