Máš handicap, Agáta? Prachařová terčom vtipov kvôli jedinému detailu na fotkách!

Agáta Prachařová (34) bývala modelkou a v roku 2005 takmer vyhrala aj Českú Miss. Síce sa nakoniec umiestnila “až” na treťom mieste, modelkovské pózovanie je jej ale blízke dodnes. Na sociálnych sieťach napríklad nenájdete fotku, na ktorej by nestála na špičkách – preto je častým objektom vtipov a narážok.

Agáta Prachařová utiekla od blížiacej sa rozvodovej bitky s manželom Jakubom Prachařom (36) do Izraela, kde sa denne venuje svojmu novému koníčku – surfovaniu. Na Instagrame si zmenila priezvisko späť na Hanychová, ostrihala svoje umelé napletené vlny a všetkým dáva na obdiv svoje dokonalé telo.

Za posledných niekoľko mesiacov, kedy sa začínala trápiť nad nefunkčným vzťahom so známym hercom, totiž dosť schudla, a keby chcela, mohla by sa pokojne bez výčitiek svedomia vrátiť na modelingové móla. Hoci Prachařová nie je nijako malá (meria slušných 175 centimetrov), na takmer každej snímke stojí na špičkách.

Je to známy modelkovský fígeľ, vďaka ktorému pôsobia nohy dlhším a štíhlejším dojmom, navyše sa napnú svaly na lýtkach a na stehnách, takže to vyzerá, že sú aj značne vypracované.

Lenže je to póza prinajmenšom smiešna a fanúšikovia si toho nielen začínajú všímať, ale hojne to aj komentovať. Fotky a komentáre nájdete na nasledujúcej strane.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk