Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Mamička Meghan bojuje s nepríjemným problémom: TOTO ste si doteraz nevšimli! - Page 2 of 2 - Škandál ! Woman

Mamička Meghan bojuje s nepríjemným problémom: TOTO ste si doteraz nevšimli!

Viacerí fanúšikovia kráľovskej rodiny si všimli, že výzor vojvodkyne sa v uplynulých týždňoch rapídne zmenil. Nehovoríme teraz, samozrejme, o popôrodnej postave, vojvodkyňa aj pár dní po pôrode vyzerala viac než fantasticky. Na muške máme skôr jej účes. Čerstvá mamička kedysi nosila veľmi často rozpustené vlasy a charakteristický sa pre ňu stal aj tzv. „strapatý drdol“.

Dnes je však všetko inak a Meghan si čoraz častejšie vyberá veľmi uhladený drdol. Tento účes predviedla napríklad počas oficiálnych osláv kráľovniných narodenín či na krste synčeka Archieho. V podobne upravených vlasoch zažiarila aj pri premiére Levieho kráľa, kde sa zvítala s hviezdami ako Elton John či speváčka Beyoncé s manželom Jay-Z.

Prečo sa Meghan rozhodla pre túto radikálnu zmenu? Celebritný kaderník James Johson sa pre denník Mirror vyjadril, že ide o veľmi šikovný trik, ako ochrániť vaše vlasy po pôrode. Počas tehotenstva sa vlasový cyklus ženy zastaví, a preto často tehuľky nestrácajú takmer nič zo svojej koruny krásy. Po pôrode sa však telo snaží všetko dobehnúť, a tak sa občas stáva, že žena stratí naraz väčší počet vlasov, než je zvyknutá.

Je teda možné, že Meghan sa touto zmenou účesu snaží ochrániť svoje vlasy pred prílišným poškodením a následným nechceným vypadávaním. Takisto bola vojvodkyňa v minulosti za svoje vlasové kreácie viackrát negatívne hodnotená, a tak sa možno snaží vyladiť svoj štýl, aby lepšie zapadala do britskej kráľovskej rodiny.

FOTOGALÉRIA: