Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Mamička Meghan bojuje s nepríjemným problémom: TOTO ste si doteraz nevšimli! - Škandál ! Woman

Mamička Meghan bojuje s nepríjemným problémom: TOTO ste si doteraz nevšimli!

Vojvodkyňa Meghan sa počas materskej dovolenky na verejnosti objavila už niekoľkokrát. Tento detail ste si na nej však doteraz nevšimli.

Život princa Harryho a vojvodkyne Meghan sa tento rok zmenil na nepoznanie. Manželia sa rozhodli založiť si rodinu a v máji privítali na svete svojho prvého synčeka Archieho. Meghan sa spočiatku naplno venovala mamičkovským povinnostiam, no zdá sa, že ju na verejnosti budeme vidieť čoraz častejšie. Čerstvá mamička vyzerala vždy skvele, no je možné, že bojuje s jedným nepríjemným problémom.

Odkedy sa Meghan stala prvýkrát mamou, doslova žiari. Akonáhle sa objaví na akejkoľvek akcii či udalosti, ľudia sa nevedia vynadívať na jej úprimný úsmev a nefalšovanú spokojnosť. Hoci je materstvo aj pre ňu nepochybne namáhavé, nič nedáva najavo a na verejnosti vyzerá vždy oddýchnuto a veľmi prirodzene. Fanúšikovia si však všimli jeden detail, ktorý naznačuje, že vojvodkyňa predsa len môže zápasiť s jednou nepríjemnosťou.

Článok pokračuje na ďalšej strane.