Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Lucie Vondráčková chcela byť za morskú pannu: Fanúšikovia ale tvrdia, že vyzerá ako... - Škandál ! Woman test

Lucie Vondráčková chcela byť za morskú pannu: Fanúšikovia ale tvrdia, že vyzerá ako…

Lucie Vondráčková (39) sa snaží byť neustále pozitívna a šíriť okolo seba dobrú náladu aj napriek tomu, že to nemá v poslednej dobe jednoduché.

Nedávno speváčka nafotila sériu fotiek pod vodou, ktorými sa pochválila fanúšikom na sociálnych sieťach. Lucie vyzerala ako morská panna, ale niektorým fanúšikom to spojenie prišlo veľmi bizarné.

Obľúbená speváčka a herečka Lucie Vondráčková (39) nezažíva práve najlepšie obdobie vo svojom živote. Napriek tomu sa snaží byť pozitívna a sústrediť sa najmä na svojich dvoch synov a prácu.

Navyše teraz všetci pozorne čakajú na to, či Lucie potvrdí, kto je jej novým priateľom. Lucia sa snaží komunikovať so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí, kde pred nejakou dobou umiestnila fotky z jej najnovšieho fotenia. Speváčka sa evidentne mala vžiť do úlohy morskej panny a fotenie prebiehalo pod vodou.

Niektorým ľuďom ale fotky prišli…

Článok pokračuje na ďalšej strane.