Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Hviezda Oteckov Kavaschová zamilovaná do svojho kolegu: Prezradili veľkú NOVINU! - Škandál ! Woman test

Hviezda Oteckov Kavaschová zamilovaná do svojho kolegu: Prezradili veľkú NOVINU!

Viac ako sedem rokov strávila Dominika Kavaschová (30) vo vzťahu s kolegom Lukášom Dózom (32). Namiesto svadby však prišiel rozchod. Dnes je ale brunetka opäť šťastná. Herečka z markizáckych Oteckov má po svojom boku nového priateľa.

Slovenská herečka Dominika Kavaschová, ktorá v seriáli Oteckovia stvárňuje mamu malého Maxa (Tobias Král) Silviu, už nie je sama. V minulosti tvorila pár s hercom Lukášom Dózom. Dvojica bola spolu sedem rokov.

Ich láske odzvonilo a odvtedy sme Dominiku s nikým nevideli. Herečka už ale nie je single.

Mladá Košičanka po rozchode ostávala dlhší čas sama a slobodne si vychutnávala najkrajšie roky života. Dnes je ale situácia odlišná, keďže kráska len prednedávnom odtajnila novú známosť. Ako seriálová Sisa z Oteckov len pred pár dňami priznala, znovu sa jedná o muža z hereckej brandže.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojsarm