Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
HROZIVÁ HAVÁRIA sanitky: V inkubátore bola Šmahelova dcérka Emka! Tá teraz bojuje o život! - Škandál ! Woman

HROZIVÁ HAVÁRIA sanitky: V inkubátore bola Šmahelova dcérka Emka! Tá teraz bojuje o život!

V Bratislave havarovala sanitka. K nehode došlo na Panónskej ceste pri benzínovej pumpe. Sanitka mala prevážať bábätko v inkubátore.

Podľa informácií portálu pluska.sk sanitka prevážala druhú dcérku Martina Šmahela a jeho priateľky Beáty. Dieťa sa narodilo predčasne a hneď potrebovalo pomoc lekárov. Prevážali ho tak z petržalskej nemocnice na Kramáre. Dievčatko vážilo iba 833 gramov.

Tréner len včera na Instagrame informoval o tom, že sa stal trojnásobným otcom. Hoci dievčatko prišlo na svet predčasne – v 26. týždni tehotenstva a vážilo len 800 gramov, vyzeralo to tak, že včasný pôrod sa na jej zdravotnom stave nijak nepodpíše. Dnešná dráma v Petržalke však mohla všetko zvrátiť.

V petržalskej časti Bratislavy na Panónskej ceste došlo k mimoriadnej havárii. Do sanitky, ktorá podľa informácii Plusky viezla predčasne narodenú dcérku Martina Šmahela Emku, narazilo vozidlo značky BMW X5.

Článok pokračuje na ďalšej strane.