Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Horšie to byť nemôže: Meghan so synom uteká do Ameriky! - Škandál ! Woman

Horšie to byť nemôže: Meghan so synom uteká do Ameriky!

Medzi členmi kráľovskej rodiny to dlhodobo vrie a situácia sa vraj neupokojila ani po narodení Archieho. Vojvodkyňa Meghan (37) má údajne už nervy na pochode a tak zavelila, že sa po presťahovaní do Frogmore budú baliť kufre nanovo. Čo plánuje?

Najprv novopečení kráľovskí rodičia zvažovali, že sa presunú do Afriky. To už ale podľa dôverných zdrojov z paláca neplatí. Meghan sa totiž rozhodla pre inú cieľovú destináciu. So svojou rodinou sa chce presunúť podľa webu Šíp.cz späť do Ameriky. Dôvodom je pochopiteľne to, že má v štátoch matku, ktorá jej môže so starostlivosťou o Archieho pomôcť.

Ďalším argumentom vojvodkyne zo Sussexu potom je, že chce kráľovskej rodine umožniť len to, po čom údajne tak prahne. Konečne sa jej zbaviť. “Meghan hovorí priateľom, že ak sa jej chce kráľovská rodina tak veľmi zbaviť, podvolí sa … tým, že sa presťahuje do Ameriky a vezme so sebou Archieho a Harryho ,” prezradil zdroj blízky kráľovskej rodine. Čo na to kráľovná?

Článok pokračuje na ďalšej strane.