Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Držíš ho ako Jackson! Matky kritizujú Meghan za to, ako žonglovala so synom. FOTO - Škandál ! Woman

Držíš ho ako Jackson! Matky kritizujú Meghan za to, ako žonglovala so synom. FOTO

Meghan Markle (37) to v poslednej dobe nemá vôbec jednoduché. Nie je žiadnym tajomstvom, že u verejnosti je vojvodkyňa pomerne neobľúbená. Zvesti o tom, že ju postupne opúšťajú členovia ochranky, služobníctvo a pestúnky, hovorí za svoje. Teraz sa na bývalú herečku zniesla vlna kritiky od matiek z celého sveta. Nepáči sa im totiž, ako Meghan drží malého Archieho. Niektoré matky sa nebáli prirovnať fotku Meghan k legendárnej fotke Michaela Jacksona.

Vojvodkyňu Meghan Markle (37) verejnosť v poslednej dobe kritizujú takmer za všetko. Šíria sa zvesti o tom, že Meghan je na veľa a panovačná. To sa koniec koncov odráža na rebríčku obľúbenosti kráľovskej rodiny, v ktorom Meghan rozhodne nezaujala popredné pozície.

Tentoraz si vojvodkyňu vzali na paškál matky a na sociálnych sieťach od nich dostala poriadnu slovnú nakladačku. Fotografi Meghan zachytili pri návšteve pólo klubu Billingbear v grófstve Surrey, kde prebiehali charitatívne turnaje. Meghan na akciu vzala malého Archieho.

Fotky unikli na sociálne siete a akonáhle sa dostali do hľadáčika matiek, okamžite bolo zle. Pozrite sa sami…

Článok pokračuje na ďalšej strane.