Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Doják roka: Rytmus zložil svojmu synovi song plný lásky a prezradili MENO! - Škandál ! Woman test

Doják roka: Rytmus zložil svojmu synovi song plný lásky a prezradili MENO!

Jeden veľký doják zažívajú tento rok slovenský rapper Rytmus (42) a jeho životná láska Jasmina Alagič (30). Potom, čo v decembri oznámili, že čakajú bábätko, sa v máji zobrali a teraz už sa tešia na príchod dieťatka, ktoré sa už teraz môže pýšiť vlastnou piesňou. Kto iný by mal dojemný song zložiť ako jeho otecko – rapperská legenda Rytmus, ktorý sa drobca už nemôže dočkať.

Dvojica Rytmus (42) a Jasmina sa opäť postarali o poriadnu nálož emócií. Pri zhliadnutí videozáznamu, ktorý je súhrnom ich doterajšieho spoločného života nezostane jediné oko suché.

Na počesť zatiaľ svojho nenarodeného syna zverejnil úprimnú spoveď vo veršoch, v ktorých okrem iného prezradil aj meno ich očakávaného bábätka.

Text, ktorý je venovaný nenarodenému synčekovi, prebudí nežné emócie aj u toho najdrsnejšieho vodiča kamiónu. “Si náš vysnívaný prvorodený syn … Čakáme ťa a tešíme sa až sa nadýchneš, až ťa uvidíme,” znie v dojemnej pesničke. “Si stvorený z tej najväčšej lásky, ktorú som kedy zažil … Maj chuť naháňať šťastie rovnako ako tvoj otec i mama …”

Článok pokračuje na ďalšej strane.