Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Dievča (13) otehotnelo na diskotéke! Polícia hľadá otca dieťaťa - Škandál ! Woman

Dievča (13) otehotnelo na diskotéke! Polícia hľadá otca dieťaťa

Len trinásťročné dievča, ktoré utieklo z diagnostického ústavu a zašlo sa pobaviť na diskotéku v Chebe, je tehotné. Do druhého stavu prišlo s mužom, po ktorom teraz intenzívne pátra polícia. Dievča je momentálne v piatom mesiaci tehotenstva.

Trinásťročnému dievčaťu sa obrátil život hore nohami vo chvíli, keď sa rozhodla utiecť z diagnostického ústavu. Na úteku sa zašla pobaviť na diskotéku v Chebe, kde takisto prišla do iného stavu.

Tehotenstvo bolo gynekologickým vyšetrením potvrdené až 5 mesiacov po pohlavnom styku. V šoku bola aj samotná riaditeľka detského domova v Plzenskom kraji. “Keď sme zistili, čo sa na úteku stalo, tak sme to okamžite začali riešiť. Vzali sme ju ku gynekológovi, kde sa podozrenie na tehotenstvo potvrdilo, “ povedala pre server denik.cz.

Článok pokračuje na ďalšej strane.