Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Dcére († 33) zlyhalo srdce po tom, čo jej matka omylom na facebooku poslala smajlíkov - Page 2 of 2 - Škandál ! Woman

Dcére († 33) zlyhalo srdce po tom, čo jej matka omylom na facebooku poslala smajlíkov

Nasledujúceho dňa bola Shabina svojou matkou nájdená mŕtva u seba doma v posteli. “Keď som sa dostala do bytu, kričala som jej meno a ponáhľala po schodoch do jej izby. Uvidela som ju a okamžite zavolala záchranku. Počúvala som cez telefón inštrukcie k tomu, ako jej vykonať masáž srdca, ale už som vedela, že je neskoro, “vypovedala zdrvená matka.

V krvi mala kokaín
Pitva ukázala na zlyhanie srdca ako príčinu smrti. Okrem úzkostných stavov v minulosti Shabina trpela depresiami a cukrovkou.

Dvakrát bola zároveň hospitalizovaná kvôli predávkovaniu inzulínom. Potýkala sa tiež s partnerskými problémami, keď sa zhodou okolností ocitla v milostnom trojuholníku.

Ďalšie testy preukázali, že v krvnom riečisku Shabiny boli nájdené stopy kokaínu. Ten bol pravdepodobne jednou z príčin jej srdcového zlyhania. O cielené predávkovanie sa však podľa koronera nešlo.

FOTOGALÉRIA:

Zdrojblesk