Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Dcére († 33) zlyhalo srdce po tom, čo jej matka omylom na facebooku poslala smajlíkov - Škandál ! Woman test

Dcére († 33) zlyhalo srdce po tom, čo jej matka omylom na facebooku poslala smajlíkov

Shabina Miahová († 33) zomrela na zlyhanie srdca len pár dní potom, čo sa dostala do sporu so svojou matkou. V skutočnosti išlo však o jeden veľký omyl.

Jej matka Angela sa pokúšala “olajkovať” niektoré jej facebookové príspevky. Závada na jej iPadu však spôsobila, že namiesto zdvihnutého palca svojej dcére zakaždým “venovala” reakciu nahnevaného smajlíka. O prípade, ktorý sa stal v meste Macclesfield neďaleko Manchestru, informuje web denníka Daily Mail.

Shabina, ktorá trpela silnými úzkosťami, si v nadväznosti na to matku na Facebooku zablokovala a navyše prestala dvíhať jej telefonáty.

Angela sa preto rozhodla svoju dcéru navštíviť doma, aby jej mohla celý omyl vysvetliť. Jej pokus bol však neúspešný, Shabina odmietla prijať jej vysvetlenie a dvojica sa pohádala do takej miery, že matka musela odísť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk