Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Český film je v slzách: Po ťažkej chorobe zomrela obľúbená herečka! - Škandál ! Woman

Český film je v slzách: Po ťažkej chorobe zomrela obľúbená herečka!

Český film je opäť v slzách potom, čo vo veku 80 rokov zomrela známa herečka. Pred 23 rokmi pritom odišiel do hereckého neba aj jej ešte slávnejší herecký manžel, s ktorým strávila 30 rokov.

Český film sa zahalil do smútku po smutnej správe. Do hereckého neba odišla podľa informácii denníka Blesk tanečníčka a herečka, ktorá vyše dvadsať rokov pôsobila na scéne Divadla ABC, v Balete Československej televízie, no robila aj nápovedu v Divadle Na zábradlí. Umelkyňa sa objavila vo filmoch Kdyby tisíc klarinet klarinetů, Dáma na kolejích, Hvězda padá vzhůru či Lásky mezi kapkami deště. Taktiež pôsobila v divadlách aj ako tanečníčka.

Zomrela po dlhej ťažkej chorobe 9. júla v Prahe, vdova po českom hercovi Milošovi. Informáciu v stredu s odkazom na rodinu potvrdil publicista Pavel Kovář, autor dvoch životopisných publikácií o obľúbenom hercovi. Viete o kom je reč? Čítajte ďalej.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk