Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Českej rodine s deťmi sa na Slovensku pokazilo auto: Neuveríte, kto im pomohol! - Škandál ! Woman test

Českej rodine s deťmi sa na Slovensku pokazilo auto: Neuveríte, kto im pomohol!

Šťastie v nešťastí mala česká rodina s deťmi, ktorej sa pri ceste cez Slovensko pokazilo auto. Ich zúfalstvo si všimla trnavská policajná hliadka, ktorá im okamžite pribehla na pomoc. 

Cesta Čechov domov skončila na čerpacej stanici v Nitrianskej ulici v Trnave, teda približne nejakých 60 kilometrov od hraníc. “Na aute otvorená kapota, pri aute zúfalá rodina, kočík s dieťaťom a vonku horúco. Cesta z dovolenky pre nich skončila v Trnave. Auto pokazené a dlhá cesta do Čiech pred nimi, “ opísala trnavská polícia výjav, ktorý sa naskytol hliadke Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ).

“Hliadka PMJ zastavila a spýtala sa, či potrebujú pomoc. Samozrejme, potrebovali sa dostať aspoň na železničnú stanicu. Hliadka oslovila vodiča iného auta, ktorý práve tankoval, či by pomohol odviesť rodinu aj s batožinou a kočíkom na železničnú stanicu, “ uviedli ďalej policajti.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk