Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
Archie bude mať súrodenca? O tehotenstve Meghan už majú Briti jasno - Škandál ! Woman

Archie bude mať súrodenca? O tehotenstve Meghan už majú Briti jasno

Aj napriek tomu, že si vojvodkyňa Meghan (37) s princom Harrym (34) pravdepodobne zatiaľ neustále zvykajú na svojho prvého synčeka Archieho (1 mesiac), Briti sú presvedčení, že mu čo nevidieť pribudne na svet i súrodenec!

Oznámenie o ďalšom tehotenstve Meghan Markle by mohlo prísť čo nevidieť. Aspoň to vyplýva z aktuálnych kurzov stávkových kancelárií. V tomto týždni začali britskí občania vo veľkom vsádzať na to, že Archiemu, ktorý sa narodil ešte len 6. mája, čoskoro pribudne druhý súrodenec, a tak sa kurzy raketovo znížili.

“V posledných niekoľkých dňoch sme boli zaplavení stávkami na Harryho s Meghan. Stávkari sú presvedčení, že druhé dieťa príde na svet v roku 2020. A ako sa hovorí, kde je dym, býva aj oheň, “ vyhlásil hovorca stávkovej kancelárie John Hill.

V stávkovej kancelárii Ladbrokes je na druhé bábätko vojvodkyne Meghan v roku 2020 vypísaný kurz dokonca 6 ku 1. “Kráľovská rodina trpí bábätkovskou horúčkou, takže aj napriek tomu, že jeden pôrod mali len pár týždňov späť, neboli by sme prekvapení, keby sa Meghan s Harrym znova nakazili, “ myslí si hovorca stávkovej kancelárie Alex Apati.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk