Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
7 skutočných dôvodov, prečo muži podvádzajú svoje ženy! Aj keď milujú svoju partnerku! - Škandál ! Woman

7 skutočných dôvodov, prečo muži podvádzajú svoje ženy! Aj keď milujú svoju partnerku!

Nevera sa v tejto dobe zdá na dennom poriadku, manželstvo vydrží len máloktoré. Neverné sú ženy ale aj muži. V tomto prípade si tá druhá polovička vždy hovorí, že to bola od partnera zrada.

Nemá azda srdce? Čo som urobila zle? Prečo to urobil? Vari ma vôbec nemiloval? Zaslúžila som si to? Toto sú najčastejšie otázky na, ktoré sa ženy pýtajú, keď zistia, že im je ich partner neverný.

Tu vám ukážeme 7 dôvodov prečo muži podvádzajú aj keď milujú:

1. Dôkaz mužnosti:
Podľa nášho názoru je to jeden z najviac patetických dôvodov vôbec, pretože to vôbec nie je o povahe muža, ale o tom, že si chce dokázať, že je fakt chlap. Muž to berie rovnako mužne ako je napríklad pozeranie na futbal alebo pitie piva. Ale prečo si s nimi neprehovoriť a nenájsť lepšie riešenie?

2. Romantika sa vytratila:
Láska je ako kvetina, takže keď ju nebudete zalievať zvädne. V tomto bode poradcovia vinia ženy, pretože si ženy po pár rokoch zvyknú na komfort a pohodlie a už nemajú potrebu partnerovi dokazovať lásku.

Článok pokračuje na ďalšej strane.