Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 69

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/f/3fdcc1c7-624e-48bc-aa23-eec84800ad93/skandalwoman.sk/web/wp-config.php on line 70
4 znamenia zverokruhu, ktoré sú tými NAJVERNEJŠÍMI MANŽELMI. Patrí k nim aj ten váš? - Škandál ! Woman test

4 znamenia zverokruhu, ktoré sú tými NAJVERNEJŠÍMI MANŽELMI. Patrí k nim aj ten váš?

Znamenie zverokruhu nám môže veľa povedať o charakteristike človeka. Existujú určité spoločné charakteristiky a osobnostné črty medzi ľuďmi, ktorí majú rovnaké znamenie zverokruhu…

Upozornenie pre všetky ženy: Pre spoločné atribúty podľa horoskopu, nasledujúce štyri znamenia zverokruhu robia tých najlepších manželov vďaka svojim vlastným charakteristickým črtám.

Tieto sú tie najvernejšie:

1.Býk
Ak máte vedľa seba muža v tomto znamení, potešíme vás. O býkovi je známe, že vo vzťahu a v manželstve funguje na sto percent. Zakladá si na dlhých vzťahoch, vernosti, lojálnosti a stabilite. Býk rozmýšľa vždy dopredu a prípadné problémy sa snaží riešiť rozumnou cestou.

2. Rak
Raci sú všeobecne známi svojou schopnosťou milovať až za hrob. Domov a rodina sú pre muža v znamení Raka prioritou. Ak sa do vás kedysi zamiloval a vzal si vás, len ťažko vás len tak bez dôvodu opustí, či podvedie.

3. Panna
Muž v znamení Panny je citlivý, kreatívny a nesmierne chápavý. Ak hľadáte životného partnera, ktorý pri vás zostane v dobrom aj zlom a okrem iného vás aj podporí, práve ste ho našli.

4. Váhy
Pokoj, harmónia, spravodlivosť a vernosť. To všetko ponúka a vyžaduje muž v znamení Váhy. Môžete mu veriť a spoľahnúť sa na to, že sa vášho manželstva nevzdá ani v období problémov. Hoci sa načas utiahne do samoty, vždy príde s riešením, ktoré vám obom pomôže.

Pokiaľ sa vám článok páčil, budeme radi ak ho budete zdieľať medzi vašich priateľov alebo ho komentovať 🙂

zdroj: gostica.com