Údajná milenka (49) Prachařa nafotila sexi fotky! Aj Agáta z nich bude paf! FOTO

Slovenská herečka Diana Mórová (49), s ktorou mal mať podľa statusu, ktorý zverejnila Agáta, údajne pomer Jakub Prachař (35), sa rok pred guľatou päťdesiatkou vyzliekla do plaviek a všetkým dokázala, že vek je len číslo. V jej prípade rozhodne. Na najnovších snímkach vyzerá možno lepšie ako o takmer dvadsať rokov mladšia Agáta!

Aj keď je na fotkách, ktoré Diana Mórová zaobstarala pre slovenský magazín EVA,  vidieť veľmi veľkú dodatočnú úpravu a početné retuše, Diana má na všetkých snímkach pleť ako bábätko bez jedinej vrásky, jedinej pehy a jedinej chybičky, nie je pochýb o tom, že jej postava bez všetkých tých filtrov bude stále na zahryznutie.

Mórová zapózovala pred fotoaparátom známeho slovenského fotografa a stylistu Lukáša Kimlička a predviedla postavičku, z ktorej spadne brada až na zem nejednému mužovi … a dosť možno aj nejednej žene. Hoci je vo veku, kedy sa z mnohých žien stávajú babičky, túto kočku by sa iste nikto babičkou nazvať neodvážil!

A človek sa ani príliš nečuduje, že ani otecko malej Mii (1) približne pred dvoma, troma rokmi údajne neodolal jej čaru. Na druhej strane mamička puberťáka Quida (13) sa nijako netají faktom, že je oficiálne nezadaná, a nemá teda dôvod brániť sa nejakému flirtíku.

Aj na televíznych obrazovkách bolo vidieť, ako to medzi hercom Jakubom Prachařom a plavovlasou Slovenkou počas porotcovania v hudobnej súťaži Česko Slovensko má talent iskrí … Akýsi anonym na jar tohto roku potom napísal Jakubovej manželke Agáte správu, v ktorej naznačoval, že jej bol jej manžel neverný.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk