Tajili to: Dcéra karla gotta má len 13 rokov a už má prácu. Budete prekvapení kde pracuje a čo robí.

Okrem tejto práce sa tiež hovorí o tom, že už má pomerne dosť skúseností zo sveta dabingu. Aj vo svete filmu je veľa detských hercov, teda herečiek, ktoré treba nadabovať. A tak jedným z hlasov je podľa všetkého tiež dcéra Karla Gotta. Je vidieť, že už v detskom veku postupne prestupuje práve do sveta šoubiznisu.

Zaujíma vás, kde presne ju môžete počuť? Teda jej hlas? Jedná sa napríklad o film s názvom Bojovník, rovnako ako detektívka s názvom Miliónová lúpež, alebo tiež Snehuliak. Jedná sa samozrejme len o zlomok filmov, kde dabovala. A dá sa predpokladať, že dabovať bude aj naďalej. Okrem iného preto, že kto zvládne dabing už v detskom veku, tomu sa bude dariť aj v tom dospelom.

Ide teda o šikovnú malú slečnu, ktorá už v detskom veku získala zaujímavú prácu. A nie je vylúčené, že sa jej vďaka kvalitnému spevu a vďaka skúsenostiam bude držať aj naďalej. Tu nesmieme zabúdať tiež na fakt, že rodičia ju vo všetkom podporujú. Hlavne potom Karel Gott, ktorý má so šoubiznisom veľa skúseností a určite dobre vie, koľko si tu môže zarobiť. To koľko jeho dcéra zarába však nikto nikdy neprezradil. Je to však toľko, aby si mohla kúpiť všetko, čo vo svojom veku potrebuje. Na jednej strane je tento štýl výchovy aj dobrý, pretože si aj mladšie dieťa dokáže uvedomiť, že bez práce nie sú koláče. Miesto vreckového musí ísť do práce, aby mala to, čo chce.

FOTOGALÉRIA: