Posledné želanie kráľovnej Alžbety (93) odhalené: splní jej ho meghan s harrym?

Posledné želanie Alžbety II. (93), ktoré je odkazom pre jej kráľovskú rodinu, bolo konečne odhalené. Splnia jej ho práve Meghan s Harrym ?

Podľa Tima Ewart, ktorý v paláci funguje ako kráľovský redaktor, britská panovníčka túži po tom, aby kráľovská rodina aj v nasledujúcich rokoch oslovila mladšie generácie. Čo je presne to, o čo sa Meghan Markle (37) a princ Harry (34) v poslednej dobe snažia!

“Pravda je, že keď kráľovná zomrie, jeden z veľkých dôvodov popularity kráľovskej rodiny bude preč. Veľká časť popularity monarchie je založená práve na popularite kráľovnej, “prezradil Tim Ewart pre spoločnosť Yahoo.

A nie je jasné, či sa kráľovská rodina bude tešiť takej obľube aj v prípade, až na trón zasadne syn Alžbety II. princ Charles (70) a jeho manželka Camilla (72). Budúci kráľ vraj nie je vo Veľkej Británii tak obľúbený ako Jej Veličenstvo, a ani Camillu nemajú Angličania príliš v láske. Stále ju totiž berú ako milostnú sokyňu milovanej princeznej Diany († 36)

Okrem princa Williama (37), jeho manželky Kate Middletonovej (37) a ich troch detí je za Lamanšským prielivom veľmi populárny práve vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, teda princ Harry a jeho pani, bývalá nepríliš úspešná herečka Meghan Markleová.

“V čase princeznej Diany okolo kráľovskej rodiny síce boli neustále fotografi a kameramani, ale ľudia vtedy ešte nepoužívali telefóny. A teraz prakticky každý človek, vrátane členov britskej monarchie, používa smartphone. Fotografi tak môžu byť kdekoľvek, všetci majú neustále pripravené svoje telefóny. Nič už nie je súkromné. ”

Vďaka novej krvi v kráľovskej rodine, ktorú zosobňujú Kate Middleton s Meghan Markle, by si mohlo osadenstvo Kensingtonského paláca získať mladšie generácie. Ostatne vojvoda s vojvodkyňou zo Sussexu sa už pred nejakým časom “odpojili” od oficiálneho účtu britskej vladárske rodiny, ktorý má na 9,7 miliónov followerov, a založili si vlastný instagramový profil. Ich účet teraz sleduje celkom 9,1 miliónov užívateľov tejto sociálnej siete, čo je číslo prakticky rovnaké.

FOTOGALÉRIA:

Zdrojblesk