Na Farme poriadna šupa: Našli sa pikantné AKTY jednej zo súťažiacich!

Pondelkom sa začal na obrazovkách slovenských televízii nekompromisný súboj o diváka. Na Markíze bol okrem obľúbených Oteckov a Susedov spustený aj jedenásty ročník reality šou Farma, v ktorej nebola núdza o dusnú atmosféru hneď od úvodnej epizódy.

Kontrovezrná relácia Farma 11 sa na obrazovky Markízy vrátila vo veľkom štýle. Kým tentokrát sa proti sebe postavil východ vs. západ, súťažiaci sa majú na statku snáď premiérovo ako prasce v žite. Celú šou odštartovala fantasticky vyzerajúca moderátorka Evelyn, ktorá na obraze pôsobila prirodzene, pričom sršala dôvtipom. So súťažiacimi si v úvode pripila na honosnej večeri na priateľstvo a Farmu, po čom nasledoval tvrdý krok do reality.

Fanúšikovia markizáckej Farmy sa konečne dočkali, keď spoznali všetkých 16 súťažiacich, ktorí sa v 11. sérii tejto vidieckej reality šou pobijú o výhru v hodnote 75 000 EUR. A o tom, že to nebude žiadna nuda, svedčí aj prítomnosť jednej z dievčat.

Reality šou Farma už dopomohla ku sláve nejednej kráske, ktorá si užíva úspech aj po stiahnutí sa z obrazu. Kým v desiatej sérii bola najvýraznejšou postavou Karin Dvořáková z Banskej Bystrice, v tej jedenástej to bude zrejme Kika zo Senca! Čítajte ďalej…

Článok pokračuje na ďalšej strane.