Lesbičky utýrali syna (†9). Príde vám zle, keď zistíte, čo mu robili!

Malý Rhuan Maycon da Silva Castro († 9) mal celý život pred sebou. Jeho matka Rosana Auri da Silva Cândido (29) však nenávidela jeho otca natoľko, že sa rozhodla svoju zlosť a nenávisť vybiť na malom chlapcovi. Toho spoločne s milenkou Kacylou Pryscilou Santiago Damasceno Pessoa (28) ubodala, ešte predtým ho však ženy týrali odporným spôsobom.

Rosana Auri da Silva Cândido a jej milenka Kacyla Pryscila Santiago Damasceno Pessoa si do spoločného života priviedli každá svoje dieťa z predchádzajúcich vzťahov. Rosana malého Rhuana, Kacyla osemročnú dcéru.

Mohli žiť úplne obyčajný život, Rosanu však sužovala nenávisť voči otcovi svojho syna a voči jeho dedovi, ktorí ju údajne mali spoločne biť. Svoju zlobu si vyliala na nebohom Rhuanovi, ktorý pred smrťou zažíval skutočné muky. Partnerky, ktoré chlapčeka vyvraždili, sa pred rokom rozhodli urobiť nemysliteľné.

Rhuanovi odrezal penis a semenníky. Rosana vypovedala, že chcela svojmu synovi vytvoriť vagínu. Škaredé zmrzačenie však ženám nestačilo a chlapčeka sa rozhodli zavraždiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.