Kríza odhalená: Harry a Meghan prekvapujú rozhodnutím. Oficiálne oddelenie!

Napätie v spojenom kráľovstve každým dňom narastá a aj keď sa dlhodobo predpokladalo, že avizované konflikty medzi vojvodovcami zo Sussexu a vojvodovcami z Cambridgea sú len výmyslom, zdá sa, že vánok predsa len fúkal opodstatnene.

O tom, že medzi synmi princeznej Diany a ich manželkami to už dlhšiu dobu škrípe, sa doteraz len pošepkávalo. Hoci si mnohí mysleli, že konflikty v kráľovskej rodine sú len nafúknuté médiami, najnovšie skutočnosti dokazujú pravý opak.

Princ William (37) a Kate Middleton (37) patria už od nepamäti nielen k najsledovanejším, ale aj najobľúbenejším párom celého sveta, avšak potom, ako si princ Harry (34) našiel priateľku, mnohé sa zmenilo.

Sympatický syn princeznej Diany sa totiž zamiloval do hollywoodskej herečky Meghan Markle (37), pričom vzťah dvojice nabral na intenzite doslova turbulentnou rýchlosťou.

Napriek tomu, že filmová romanca o láske princa Harryho a americkej herečky Meghan Markle vykreslila väzby v rodine ako idylické, prijatie hollywoodskej hviezdy medzi urodzené dámy neprebehlo úplne podľa predstáv. Najostrejšie spory majú pretrvávať medzi dvomi krásnymi vojvodkyňami, čo už údajne narušilo aj veľké bratské spojenectvo.

Aj keď mnohí nepochybovali, že medzi partnerkami bratov prebehne i vzhľadom na rovnaký vek chémia a stanú sa z nich najlepšie priateľky, žiaľ, opak sa stal pravdou. V kuloároch sa totiž pravidelne šepká, že dievčatá sa nemôžu zniesť, no i keď tieto správy mnohokrát dementovali, napätie medzi pármi na spoločenských akciách predsa len vytvára rôzne špekulácie.

Tentokrát do ohňa prilialo olej vyhlásenie z Kensingtonského paláca, ktorý zverejnil nečakanú správu o oficiálnom rozdelení párov:

,,Kráľovská nadácia vojvodu a vojvodkyne z Cambridge a vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu dnes oznámila závery revízie svojich štruktúr a plány, ako najlepšie pokračovať v budúcej charitatívnej činnosti. Neskôr v tomto roku sa Kráľovská nadácia stane hlavným charitatívnym a filantropickým nástrojom pre vojvodu a vojvodkyňu z Cambridge. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu založia vlastnú novú charitatívnu nadáciu s prechodnou prevádzkovou podporou od Kráľovskej nadácie,” uvádza sa v prekvapivom ozname.

FOTOGALÉRIA:

ZdrojTwitter