Judita (16) to celé vykonala zákerne a zbabelo: Tomáša († 16) napadla, keď sa obúval!

Je to síce drobné dievča, ale zákerné, pretože prvá rana prišla vo chvíli, keď sa nebohý chlapec obúval. Bol zrovna sklonený a otočený, nemohol teda čakať, že niečo také príde. Ubodaný Tomáš sa teda nemohol brániť, pretože ho Judita zbabelo napadla vo chvíli, keď sa nemohol brániť.

Potom prišli ďalšie a ďalšie rany až sa z toho stala krvavá jatka. Nikto z okolia si stále nedokáže vysvetliť nechutný čin, ktorý Judita spáchala.

Matka obžalovanej je tiež úplne zdrvená. Katarína pracovala ako učiteľka na žilinskej obchodnej akadémii, ale ku 30. máji dala výpoveď. Riaditeľka školy je z toho zarmútená a opísala Novému Času ako odchod Kataríny vníma. “Bola to vynikajúca angličtinárka, veľmi dobrá učiteľka. Tri roky sme sa každé ráno schádzali a chodili spolu pešo do školy. Jej kolegovia dosvedčia, že sa o svoju dcéru príkladne starala a mali vynikajúci vzťah. Často jej volala, Judita chodila na francúzštinu a na tenis a každú voľnú chvíľu trávila s mamou. Nikto si nevie vysvetliť, ako sa niečo také mohlo stať, ale Katarína je výborná matka a aj ako pedagogička mala výborné výsledky. Škola jej odchodom pociťuje stratu, “vyjadrila sa riaditeľka školy Ľubica Pevná.

FOTOGALÉRIA: