Jasmina má kritiky svojho vzhľadu dosť: Toto odkazuje všetkým

Jasmina Alagič (30) je ako známa osoba stále niekým hodnotená. V posledných týždňoch je ale mamička mesačného Sanela kritizovaná viac ako inokedy. Či už je to jej vzhľad, téma dojčenia alebo chudnutie.

Manželka slávneho Rytmusa (42) sa zveruje verejnosti skoro so všetkým, napriek tomu sa stále čudujú, že sa nájdu aj takí, komu sa jej osoba nepáči. Kritikom teraz poslala jasný odkaz.

Manželka rapera Rytmusa (42) je na svojom Instagrame ako doma. Svojim sledujúcim sa zveruje úplne so všetkým. Jasmina, ktorá sa pasovala do úlohy influencerky, rozoberá so svojimi fanúšikmi svoje problémy, mindráky i okamihy šťastia.

V posledných týždňoch však svojimi príspevkami rozpútava často búrlivé diskusie. Čerstvá mamička by si priala mať mesiac po cisárskom reze brucho ako pred otehotnením, čo mnohé ženy zaskočilo a Jasmina sa stretla z ich strany s nepochopením.

Potom sa zverila s tým, že už ju omrzel “mama strih” na mikádo, a tak si zaobstarala hneď druhý deň bohatú hrivu, ktorou sa ihneď po procedúre pochválila. To samozrejme tiež rozvírilo diskusiu. Už toho mala dosť a posiela všetkým hejterom ODKAZ…

Článok pokračuje na ďalšej strane.