Dôkaz lásky, alebo len reklama? Jasmina a Rytmus sú zapredaní, kričia fanúšikovia

Od rozprávkovej svadby Rytmusa (42) a Jasminy (29) ubehol už necelý mesiac. Hovorilo a písalo sa o nej veľa, ako sama hovorí nevesta. Moderátorka nezaprela svoje televízne korene, pretože zo svadobných príprav vytvorila dokument, v ktorom radí, ako mať dokonalú svadbu. Z ich veselice tak vzniklo hodinové video, kde nezostalo skryté vôbec nič.

“A bola svadba! Áno, písalo sa a hovorilo sa o nej veľa. My vám teraz ukážeme cestu, ako sme sa k 18. máju 2019 postupne dopracovali. Dozviete sa všetko, čo je na prípravu svadby potrebné a na čo určite nesmiete zabudnúť, “ začína slovami Jasminin nový dokument.

“Nebudú chýbať dôležité tipy a návody. Toto je wedding fashion guide, ktorý vám ukáže, ako si urobiť jeden z najkrajších dní vo vašom živote, úplne nezabudnuteľný, “ hlási moderátorka v dokumente, ktorý odvysielala televízia Fashion TV, v ktorej moderátorka predtým pracovala.

V rámci príprav na svoju svadbu pozvala Jasmina s Rytmusom kamery do zákulisia, ktoré si dvojica tak “strážila”. Teraz sa ukázalo prečo. Spoločne totiž pripravovali takmer hodinový dokument pre televíziu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.