Dara Rolins čelí drsnej kritike fanúšikov: Kruté slová ale nenechala len tak

Dara Rolins (46) vo svojom veku strčí do vrecka (hoci s veľkým prispením plastických chirurgov) o dosť mladšie ročníky, a to sa nie všetkým páči.

Jedna z jej poodhalených fotiek vyprovokovala jedného fanúšika k tomu, že jej radia, aby sa stiahla z verejného života, pretože už jej ušiel vlak! Speváčka to v tichosti nenechala iba tak.

Ľudia si na internete dovolia skutočne čokoľvek. Majú totiž anonymný priestor, a tak ide úcta a slušnosť stranou. Zrejme keby sa s Darou Rolins stretli tvárou v tvár, tak by jej toľko svojich právd nepovedali.

Speváčka zverejnila ďalšiu svoju sexy fotku a spýtala sa, či by to nechcelo nový klip. Jej polmiliónová fanúšikovská skupina okamžite súhlasne zareagovala.

Ale našiel sa jeden, ktorý má pocit, že Dara patrí do starého železa.

” Nie, nechaj to tým mladším, venuj sa rodine a užívaj starobu, tvoj čas je už dávno preč, teraz je na čase mať iné priority, ktoré keď si človek musí priznať, že už na to nemá, je iná doba a všetci tí, čo sú tu len lezú do riti, sa snažia sa len a len zviditeľniť, a tak jedno percento z tých všetkých dokáže byť úprimných a realistických rovnako tak, ako som ja, a to ako k sebe, tebe, aj k životu, bodka , “napísal ktosi s profilovou fotkou psa. Rolins to nenechala tak a odpovedala:

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk