Ďalšie bábätko s vojvodkyňou Meghan? Harryho slová o deťoch všetkým vyrazili dych!

Fanúšikovia kráľovských rodín síce milujú akékoľvek zvesti o tom, že vojvodkyňa Kate (37) či Meghan (37) čakajú ďalší prírastok, avšak tentoraz asi veľmi radosť nemajú. Slová princa Harryho (34) o rodine a deťoch totiž nie sú práve optimistické.

Predtým to vyzeralo, že princ Harry sa nemôže dočkať, až nájde tú správnu ženu a bude s ňou mať niekoľko detí. Lenže keď slávny vojvoda pojal za manželku Američanku Meghan a splodil s ňou synčeka Archieho, tak trochu otočil a zistil, že zas tak veľkú rodinku mať vlastne nemusí. Teraz sa dokonca vyjadril v zmysle, že nechce mať viac ako dve deti!

Stalo sa tak pri príležitosti rozhovore s významnou ekologičkou Jane Goodall (85), ktorú presviedčal, že aj jemu záleží na zachovaniu prírody na našej planéte. A nielen teraz, keď má doma malé bábätko. “Myslím, že aj keď je to trochu zvláštne, tak vďaka ľuďom a miestam, s ktorými som mal to šťastie sa stretnúť, som vždy cítil spojenie a lásku k prírode. Vidím to teraz inak, to je jasné. Ale vždy som sa snažil o to zasadiť, ešte pred tým, než som mal dieťa a než som vôbec dúfal, že budem mať deti, “ vysvetloval. Lenže v tej chvíli mu do príhovoru skočila doktorka Goodalová s tým, že dúfa, že “nie až veľa detí”. A práve v tej chvíli Harry automaticky odvetil:

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk