Advokáta Stanislava († 34) našli s prestrelenou hlavou: Kamaráti neveria, že sa zabil sám

Vraj mal zdravotné problémy
” Bol stále optimisticky naladený a mal v živote ešte veľa plánov, ” hovorí jedna zo susediek. “Na to, že mal len 34 rokov, sa dosť rýchlo vyšvihol. Mal Audi Q7, jazdil hojne na dovolenky do zahraničia a často usporiadával rôzne párty. Ktovie, či nemal aj nejaké problémy. Ja som počul, že mal nejaké zdravotné ťažkosti, ” prezradil Milan z Lučenca, ktorý Stanislava poznal.

” Stanislav bol úžasný človek, pomáhal ľuďom ako právnik a mnohokrát si za to nevzal ani peniaze. Bol druhýkrát ženatý, má malého syna, s ktorým trávil všetok voľný čas, ale správal sa ako otec aj k synovi z prvého manželstva. Je to obrovská tragédia a nechce sa mi uveriť, že sa zastrelil sám, “nechala sa počuť právníkova kamarátka.

Nezdalo sa, že by sa chcel zabiť
Vraj so Stanom ešte dve hodiny pred smutnou udalosťou hovorila po telefóne a vôbec sa jej nezdalo, že by si chcel siahnuť na život. Rodina je z tragédie zdrvená. Spoločne bývali v Malej Vsi v Lučenci v renovovanom dome. Známi a príbuzní teraz čakajú, ako dopadnú výsledky súdnej pitvy a či sa potvrdí verzia, že v smrti Stanislava nemá prsty nikto ďalší …

FOTOGALÉRIA:

Zdrojblesk