Advokáta Stanislava († 34) našli s prestrelenou hlavou: Kamaráti neveria, že sa zabil sám

Pohľad, na ktorý nikdy nezabudnú. Hororový nález čakal na lesníkov za slovenskou obcou Ratka v okrese Lučenec. Telo známeho advokáta Stanislava P. († 34) tam ležalo bezvládne na zemi. Malo prestrelenú hlavu a vedľa neho ležala pištoľ.

“V utorok pred 15. hodinou na poľnej ceste v katastri obce Ratka bol nájdený 34-ročný Stanislav P. bez známok života. Bol prizvaný aj súdny lekár, ktorý predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil súdnu pitvu. Vedľa bola krátka strelná zbraň, ” povedala webu Pluska.sk krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

List na rozlúčku sa nenašiel
Podľa informácií portálu sa na mieste tragédie ani v advokátskej kancelárii v Lučenci nenašiel žiadny list na rozlúčku. Okrem advokátskej činnosti pracoval Stanislav podľa obchodného registra v niekoľkých firmách. Presnejšie povedané ich bolo celkom veľa. Stanislav bol veľmi usilovný a zamestnaný muž.

Okrem iného figuroval v správe pohľadávok a záväzkov, inkaso pohľadávok, ale aj vo firme zameranej na textilnú výrobu, odevnú výrobu, kuriérske služby, nákladovú dopravu, počítačové služby a vydavateľské činnosti. Susedia a kamaráti sú zo správy o Stanislavovej smrti úplne v šoku.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Zdrojblesk